ПОСЛУГИ

Будівництво басейнів, саун та інфрачервоних кабін під ключ. Монтаж обладнання. Оздоблення басейнів плиткою, лайнером. Регулярне обслуговування капітальних басейнів (чистка дна і стін, хімічна обробка води, консервація басейнів на зиму, ревізія обладнання).

Будівництво саун

 Будівництво саун 

детальніше
Будівництво басейнів

Будівництво басейнів

детальніше
Будівництво соляних кімнат

Будівництво соляних кімнат

детальніше
Будівництво хамамів

Будівництво хамамів

детальніше

магазин

Устаткування для саун

Устаткування для саун

детальніше
Устаткування для басейнів

Устаткування для басейнів

детальніше

Про нас

Підприємство «Аквасоюз» спеціалізується на будівництві, постачанні та продажу обладнання для саун, бань, інфрачервоних кабін і басейнів в Києві і по всій Україні. Ми займаємося будівництвом саун і будівництвом басейнів від найпростіших до вишуканих. Будівництво ведеться висококваліфікованими фахівцями нашої компанії, які пройшли спеціальну підготовку і навчання. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта. За вашим розмірами наші фахівці виготовлять сауну або басейн вашої мрії.

Наше підприємство було утворено в 1997 році, і за цей час було збудовано велику кількість оздоровчих комплексів, саун і басейнів, наше підприємство має ціллю налагодити довгострокову ставлення з клієнтами, тому ми гарантуємо післяпродажне обслуговування сауни і басейну.

Асортимент проданого обладнання дуже широкий: вагонка, утеплювач, двері для саун, парових кабін, дров'яні печі, електрокам'янки для саун, світильники, фільтрувальні установки, сходи, термометри, годинник і інше обладнання для саун і басейнів.

Підприємство співпрацює з такими провідними світовими виробниками обладнання для лазень, саун і басейнів, як «HARVIA», «NARVI», «TATPAR», «SAUNAMAAILM», «ANDRES», «KASTOR», «TYLO», «HELO», «EMAUX», «KRIPSOL», «HAYWARD», «BESTWAY», «AQUADOCTOR», «D&W POOL». Це дозволяє запропонувати весь асортимент, для саун і басейнів, а також більш зручні умови поставки.

Контакти

Магазин "САУНИ & БАСЕЙНИ"


Україна, м. Київ, бул. Вацлава Гавела, 49

 
(050) 847-97-47

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.